O firmie

PZ STUDIO PROJEKTOWE jest autorską pracownią projektowania architektury i aranżacji wnętrz. Jestem jej założycielką. W latach 2004- 2008 studiowałam w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie na kierunku Architektura i Urbanistyka i uzyskałam tytuł zawodowy inżynier architekt. W 2009 roku zdałam egzamin potwierdzający kwalifikacje w specjalności architektura wnętrz w Policealnej Szkole Promocji Kadr NOVA, zaś w 2011 roku obroniłam dyplom magisterski na Politechnice Lubelskiej.

Odbyłam również szkolenie w zakresie zaawansowanych umiejętności obsługi programów branżowych, wykonywania profesjonalnych wizualizacji obiektów i wnętrz w Studio Forma w 2014 roku.

Posiadam doświadczenie zawodowe, które zdobyłam pracując w biurze projektowym. Do pracy podchodzę z pasją i zaangażowaniem.

Projekty realizowane przeze mnie wykorzystują najnowsze architektoniczne programy komputerowe, dzięki którym cały proces projektowania- od koncepcji po realizację- jest dla Inwestora czytelny i łatwy do wprowadzenia. Wykonuję wizualizacje komputerowe oraz wirtualne modele przestrzenne, które pozwalają w pełni uczestniczyć w fazie projektowania. Atutem jest również projektowanie wnętrz. Indywidualne podejście do każdego Klienta, pozwoli stworzyć wnętrze dostosowane do różnorodnych potrzeb. Cenię prostotę i czytelną formę, przemyślaną funkcjonalność i nowoczesny styl. Na bieżąco śledzę najnowsze trendy w architekturze i designie, a posiadana przeze mnie wiedza i zdolności gwarantują satysfakcję z wykonywanych projektów. Głównym moim celem jest kreowanie przestrzeni, która będzie posiadała niepowtarzalny klimat i charakter.

Patrycja Zawadka

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.